Wyniki Cennik Główna

Programy 

Dema Zamów Kontakt

 

Trendy

 Program Trendy jest narzędziem mającym na celu wspomożenie gracza w grach liczbowych, jest on graficznym  przedstawieniem wyników, statystyk i trendów liczb. Obecnie są to gry: DużyLotek oraz MultiLotek, lecz niewykluczone jest że dojdą również inne, np: Numerek. Potrafi wskazać i wytypować najlepsze liczby lub grupy liczb.
Głównym zadaniem programu jest prezentacja wszelkich danych w postaci graficznej która jest o wiele bardzie czytelna od postaci tekstowej. Analizując dane tekstowe czasami należy spędzić wiele godzin żeby wpaść na wnioski które wydają się oczywiste gdy spojrzymy na nie z innego punktu (oczywiście w postaci graficznej). 
Wykresy padnięcia liczb możemy oglądać wykorzystując następujące metody:

1. metody trendów - graficznie pokazuje trend liczby
2. metody odstępów - graficzne przedstawienie odstępów pomiędzy wystąpieniami poszczególnej liczby lub liczb.
3. metody przedziałów - biorąc pod uwagę określony przedział czasu pokazuje ilość padnięć danych liczb w tym przedziale. 

Program zawiera bardzo prosty i intuicyjny interfejs który umożliwia bardzo łatwo i szybko wykorzystać wszystkie możliwości programu. Możliwe jest konfigurowanie każdego wykresu osobno. W zależności od upodobań (oraz wielkości monitora) możemy w każdej chwili schować paski menu co spowoduje że wykres będzie zajmował cały ekran. W tym przypadku użytkownikom bardzo może się przydać prawy przycisk myszki którego każdorazowe  wciśnięcie powoduje pojawienie się/schowanie "Panelu sterowania".

Program zawiera również moduł typowania liczb dla Dużego i MultiLotka który zawiera dwie różne metody. Na podstawie bazy wyników zadając konkretny przedział czasowy możemy zobaczyć dokładne statystyki padania liczb w zakresach (użytkownik ustala 3 zakresy: dla liczb słabych, średnich i mocnych) oraz wytypować liczby, które najprawdopodobniej w najbliższym okresie padną.

DEMO

trendy3.gif (73856 bytes)


Wyniki Cennik Główna

Programy 

Dema Zamów Kontakt