PIERWSZY  LOTTO PORTAL O POLSKICH I ŚWIATOWYCH GRACH  LICZBOWYCH  I SPORTOWYCH
  LOTTO-PORTAL - NAJWIEKSZY I NAJLEPSZY LOTTO PORTAL GIER LICZBOWYCH I SPORTOWYCH     PROGRAMY - STATYSTYKI - SYSTEMY - CIEKAWOSTKI - WYNIKI     CODZIENNA AKTUALIZACJA  

Start -Zasady gry - Polska - Świat - Duży Lotek - Multi Lotek - Express Lotek - T.S.Numerek - Z. Specjalne -Toto Liga -Gry hazardowe- CD-ROM -Ranking liczb- Statystyki - Wyniki - Systemy -  Sondy  -  Linki - Ciekawostki - Kontakt

 Nowości

Pomocne programy SGM
Najlepszy program do obróbki,  importu bazy danych e-maili i wysyłki grupowych wiadomości  GRATIS

Świat

Europa
  Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Australia
Azja
Afryka
Gry liczbowe
Gry sportowe

Gramy

  Zasady gry
 Ceny zakładów
  Szansa wygrania
Dni losowań
 Chybił trafił

Po losowaniu

  Wyniki 
 Ostatnie 10 losowań
Odbiór wygranej
Podatek

    Różności

     Polski Infoseek

      Bramka  SMS 

     Komunikator

    Programy

    Słuchaj RMF FM

    Konkursy
     Horoskop
     Biorytmy
     Salon gier
   Humor
    Kartki

    Ankiety

     Oszuści
 Portale
   
   
   

   

   
Lotto.portal

  Strona startowa
Dodaj do ulubionych

Napisz do nas

Wszelkie uwagi,  zauważone błędy oraz propozycje zmian prosimy

kierować na adres 
lotto.portal@interia.pl

napisz do serwisu Wiadomość

Witamy na stronach pierwszego polskiego portalu poświęconego grom liczbowym i sportowym w Polsce i na świece! Mamy nadzieje, że dzięki nam zwiększysz  szanse na wygraną . Czekamy na  propozycje do nowych działów. 

TOTALIZATOR PIŁKARSKI  1.0 WIN

Wyniki Cennik

Programy i dema

Zamów Kontakt

 

pila.TIF (49044 bytes)

              Nasz program przeznaczony jest dla grających w Totalizator Piłkarski. Totalizator ten jest formą zakładów bukmacherskich polegającą, mówiąc najprościej, na wytypowaniu wyniku wszystkich spotkań danej kolejki ligi polskiej, angielskiej lub niemieckiej. Obstawia się zwycięstwo gospodarza (typ 1), gościa (2) albo remis (x). Wygrana zależna jest od liczby trafnie przewidzianych spotkań: największa za wszystkie 13, odpowiednio mniejsze za 12, 11 lub 10.
Oczywiście, można obstawić więcej niż jedną kombinację - zwiększa to szanse na wygraną, choć rośnie i koszt zakładu. System obejmujący wszystkie możliwe kombinacje (jest ich 313, czyli 1 594 323) daje pewność zdobycia najwyższej wygranej (za 13 trafień) niezależnie od tego, jakie padną wyniki, ale jego koszt jest astronomiczny. Optymalna strategia gry polega więc na tym, by wytypować niewiele najbardziej prawdopodobnych kombinacji, tak by system był jak najtańszy i zarazem dawał jak najwięcej szans.
Do tego właśnie służy nasz program. Procedura postępowania jest następująca: użytkownik musi najpierw przewidzieć wyniki spotkań, typując dla każdego spotkania rezultat pewny (1, x albo 2), podwójny (np. 1-x, x-2 czy 1-2, przy czym pierwszy typ oznacza wynik bardziej prawdopodobny) lub potrójny (np. 1-x-2, x-2-1, gdzie również kolejność typów odpowiada prawdopodobieństwu wyników). System złożony z wszystkich możliwych kombinacji tak zadanych typowań nazywa się systemem pełnym. System pełny w większości przypadków będzie nadal zbyt drogi, żeby być opłacalny. Trzeba zatem wybrać z niego kombinacje najbardziej prawdopodobne. Takie działanie nazywa się skracaniem systemu, a jego efekt - systemem skróconym.
W praktyce system skrócony jest zbiorem kilku tzw. podsystemów. Każdy podsystem tworzony jest przez użytkownika w oparciu o jedno lub kilka typowań niepewnych (podwójnych i potrójnych). Po wskazaniu typowań należących do podsystemu użytkownik musi jeszcze podać liczbę dopuszczalnych błędów, czyli typowań, w których wynik może być różny od obstawionego przez gracza. Im więcej dopuszczalnych błędów wybierze użytkownik, tym bardziej wzrośnie koszt systemu, ale też i szanse na wygraną.
Na koniec użytkownik musi jeszcze wybrać metodę skracania. Program dopuszcza trzy metody:
Metoda I daje pełną gwarancję trafienia najwyższej wygranej (13), przy założeniu, że liczba błędnie wytypowanych wyników zmieści się w zadeklarowanej dopuszczalnej liczbie błędów.
Metoda II oparta jest na tzw. tabelach empirycznych, zawierających najbardziej prawdopodobne rozkłady wyników dla danego podsystemu. Daje ona pewność trafienia wygranej drugiego stopnia (12) i spore szanse na główną wygraną (13), oczywiście wszystko pod warunkiem zmieszczenia się w zadeklarowanej liczbie błędów.
Metoda III skraca podsystem w sposób losowy. Jest ona droższa niż metoda II, ale daje większe szanse na trafienie 13, oraz w dalszym ciągu pewność trafienia 12, przy tym samym założeniu co do błędów.
Użytkownik w czasie tworzenia systemu skróconego na bieżąco widzi jego parametry, przede wszystkim cenę, gwarancję trafień kolejnych stopni wygranych i liczbę blankietów, jakie będą potrzebne do zawarcia zakładu.

Mając gotowy system można go wydrukować na papierze, bądź bezpośrednio zadrukować blankiety (program współpracuje z każdą drukarką działającą w środowisku Windows).

Nie każdy jednak musi być ekspertem w rozgrywkach ligowych. Nie możemy wymagać od każdego użytkownika, by wiedział, choćby w przybliżeniu, jakich rezultatów można się spodziewać. Dla takich graczy nasz program oferuje możliwość przewidywania wyników spotkań. W prognozie wykorzystywane są takie dane, jak pozycja zespołu w tabeli, osłabienie (kontuzje czołowych graczy) i wyniki z poprzedniego sezonu. Do obliczeń wykorzystywany jest nieliniowy algorytm oparty na sieciach neuronowych (naśladujący działanie naturalnych systemów nerwowych), który jest w stanie automatycznie określić wagę wszystkich danych i ich wpływ na możliwy rezultat spotkania. Wyniki obliczeń prezentowane są w postaci względnych szans na zwycięstwo gospodarza (1), gościa (2) lub remis (x).

Wyniki Cennik Programy i dema Zamów Kontakt
Programy
Multilotek 2.0
Multisyst 1.0
Eurestat 1.0
Duży Lotek 1.3
Dużysyst
Express Lotek
Totalizator  Piłkarski  Blokowy
Totalizator  Piłkarski
Sort Group Mail
Trendy  new
Eurestat  2.0 new
Dużystat  1.0  new
Pakiety od 99zł
Cennik

Specjalne programy

Duży Lotek na 500,000 zakładów

Multilotek na 10,000   zakładów

 Systemy na

Oferujemy Wam płytę CD-ROM  z systemami. 
Na tej  płycie znajdziesz kilkaset  systemów do  gry w Dużego Lotka, Multi Lotka, Numerka, Expres Lotka oraz Toto Ligę.
Cena  2
9+ 9 zł kosztów przesyłki.

 Systemy  i gwarancje na zamówienie
 więcej...
Co zrobisz   jak wygrasz milion?
 więcej...

Zagłosuj
Imię, nazwisko:
Twój e-mail:
Co sądzisz o portalu:
Skąd dowiedziałeś się o nas:
      
 Poleć przyjacielowi

Wyślij adres naszego portalu do twojego przyjaciela.
Adres e-mail:

Księga gości

 


 

 
 
Charakter prawny  informacji zawartych w serwisie Lotto.
(C)1996-2003 EurekaSystems&Victoria Systems - Wszelkie prawa zastrzeżone! Kontakt: : lotto.portal@interia.pl