Wyniki Cennik Główna

Programy 

Dema Zamów Kontakt

Jak Państwo wiecie, firma „Eureka Systems” prócz programów, statystyk, systemów zajmuje się prognozowaniem dotyczącym gier liczbowych i sportowych. Pozwala nam na to profesjonalizm, doświadczenie oraz doskonała znajomość tej dziedziny. To ,co przewidywaliśmy kilka lat wcześniej, teraz powoli się sprawdza, jak w przypadku Numerka, Multi Lotka, Totalizatora piłkarskiego, TOTO QUATTRO i innych. Zachęcamy więc Państwa do śledzenia naszych prognoz i wyciągania z nich odpowiednich wniosków.

 

 


Prognozy krótkoterminowe

Nasze programy wykazały zmianę trendu występowania liczb w okresie od 1 grudnia 1999


Prognozy dlugoterminowe

PORGNOZA - NUMEREK W KOŃCU INACZEJ

 

Już w nr 1 z 7/98 miesięcznika „Gram bo lubię” prognozowaliśmy rychły koniec gry „Twój szczęśliwy numerek”.

Brak możliwości ingerencji w grę, niemożność gry systemowej oraz korzystania ze statystyki powodował regularny spadek popularności gry. Niestety Totalizator Sportowy dostrzegł to dopiero teraz wprowadzając zmiany w „Numerku”. Wszyscy wolimy przecież gry systemowe niż ślepy łut szczęścia na chybi utrafił.

Aby nie liczyć już tylko na szczęście proponujemy Państwu systemy, statystyki oraz opracowania, które będą pomagały w osiągnięciu wygranej.

 

PROGNOZA - KOLORY W MULTI LOTKU

 

Po raz kolejny dał nam się we znaki brak profesjonalizmu i kompetencji ze strony Totalizatora Sportowego. Można to było zaobserwować, gdy piłeczki używane do gry w Multi Lotka były podzielone kolorami na dziesiątki.

Po kilkunastu losowaniach widać było, że piłeczki w jednym kolorze losowano częściej, a w innych bardzo sporadycznie, co świadczyło o różnej wadze poszczególnych kolorów. Nasza firma już wtedy sygnalizowała Totalizatorowi Sportowemu, o tym fakcie, ale zostało to zbagatelizowane. Usłyszeliśmy, że były przeprowadzone testy na maszynach losujących i piłeczkach, które dowiodły o prawidłowościach procesu losowania. Informacja ta została również umieszczona na łamach „TOTO SPORTU”. Jak dowiedzieliśmy się później, były sprawdzane przez uczonych i profesorów Akademii Wojskowej parametry maszyny, lecz prawdopodobnie nikt nie przeprowadzał próbnych losowań, co od razu pozwoliło by na likwidację tych błędów. Wychodzi tu niekompetencja, niedokładność oraz brak precyzji  panów z Akademii.

Nadal więc pewne kolory losowano częściej co już wszyscy wyraźnie widzieli. Musiał wybuchnąć wielki skandal aby Totalizator Sportowy zareagował wprowadzając piłeczki w jednolitym żółtym kolorze.

PROGNOZA - KONIEC TOTO QUATTRO

Już od początku Toto Quattro, czyli zakłady konne były skazane na klęskę. Brak sieci informacyjnej przesądził o tym, bo przecież nikt nie będzie grał, jeśli nie może znaleźć żadnych wiadomości. Dlatego ta forma zakładów bukmaherskich przetrwała tylko rok, co nasza firma zakładała z góry. Obecnie z Toto Quattro można się spotkać tylko w prywatnych firmach i kolekturach w Warszawie.

 

NOWA PROGNOZA O MULTI LOTKU

Opierając się na obserwacjach i wieloletnim doświadczeniu nasza firma jest przekonana, że już wkrótce Totalizator Sportowy zlikwiduje lub zmniejszy w Multi Lotku wygrane niższego stopnia. Tak już się stało we Francji, Anglii, Kanadzie i wielu innych państwach. Na dowód tego poniżej pokażemy Państwu przykład blankietu obecnie obowiązującego we Francji, gdzie wygrane na liczbę i parę są zlikwidowane, a z czwórki i piątki znacznie niższe od polskich.

Wygrane tego typu są częste, co przynosi znaczne straty Totalizatorowi, dlatego wg naszych przypuszczeń niebawem ulegnie to i u nas zmianie.

W związku z tym gorąco zachęcamy Państwa do gry na parę, trójkę, czwórkę i piątkę, dopóki to możliwe. Wygrane te są uzależnione od wysokości stawki i systematycznego grania.

Nasza firma proponuje już państwu gotowe opracowanie, tzw. NOWĄ METODĘ, która zawiera dokładne wskazówki jak grać i jak obstawiać by wgrać tym właśnie sposobem.,

Keno Francja

Wyniki Cennik Główna

Programy 

Dema Zamów Kontakt