PIERWSZY  LOTTO PORTAL O POLSKICH I ŚWIATOWYCH GRACH  LICZBOWYCH  I SPORTOWYCH
LOTTO-PORTAL - NAJWIEKSZY I NAJLEPSZY LOTTO PORTAL GIER LICZBOWYCH,LOSOWYCH I SPORTOWYCH     PROGRAMY - STATYSTYKI - SYSTEMY - CIEKAWOSTKI - WYNIKI     CODZIENNA AKTUALIZACJA

Start - Forum - Lotto Chat - Zasady gry - Polska - Świat - Duży Lotek - Multi Lotek - Express Lotek - T.S.Numerek - Z. Specjalne - Toto Liga - Gry hazardowe Typujemy - Statystyki - Wyniki - Systemy - Prognozy - Sondy - Ciekawostki - Współpraca - O nas - Kontakt   

Świat

Europa
  Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Australia i Oceania
Azja
Afryka
Gry liczbowe
Gry sportowe
Gry losowe

Gramy

  Zasady gry
 Ceny zakładów
  Szansa wygrania
Dni losowań
 Chybił trafił
Darmowe systemy

Po losowaniu

  Wyniki 
Statystyka
 Ostatnie 10 losowań
Odbiór wygranej
Podatek

    Różności

       

      Bramka  SMS 

     Komunikatory

    Programy

    Bramki

    Słuchaj RMF FM

    Konkursy
     Horoskop
     Biorytmy
     Salon gier
   Humor
    Kartki

    Ankiety

    Translator

     Oszuści
     Zarabianie w sieci
 Portale
   
   
   

   

   
Napisz do nas

Wszelkie uwagi,  zauważone błędy oraz propozycje zmian prosimy
kierować na adres 

lotto.portal@interia.pl
lub na gadu-gadu 3391039

 Poleć przyjacielowi

Wyślij adres naszego portalu do twojego przyjaciela.
Adres e-mail:

 napisz do serwisu Wiadomość
Lotto.portal

  Strona startowa
Dodaj do ulubionych

 

   

 Horoskop od 28 kwietnia do 15 czerwca 2004 
z twoimi szczęśliwymi liczbami.

 Horoskop  

21 marca - 20 kwietnia 

21 kwietnia - 20 maja

21 maja - 21 czerwca

22 czerwca - 22 lipca

23 lipca - 23 sierpnia

24 sierpnia - 22 września

23 września - 23 października

24 października - 22 listopada

23 listopada - 21 grudnia

22 grudnia - 20 stycznia

21 stycznia - 19 lutego

20 lutego - 20 marca

 


21 marca - 20 kwietnia

Słońce w pozytywnym aspekcie w najbliższym czasie sprawi, że znajomi i kwestie towarzyskie bynajmniej nie będą cię omijać; jeśli nie jesteś zbytnio niecierpliwy i potrafisz bez zgrzytów dogadać się z ludźmi, nie powinny pojawić się większe problemy, przynajmniej do 28 maja. Jest to dobry czas na uczenie się - oraz popisywanie się wiedzą, co się szczególnie przydaje w czasie egzaminów. Będziesz teraz bardziej elokwentny i wysławianie się będzie ci łatwiej przychodzić, ale uważaj, żebyś nie wyciągnął z czegoś wniosków zbyt szybko, zwłaszcza jeśli w jakiejś sytuacji ktoś może poczuć się urażony twoją zbyt wymagającą lub dominującą postawą. Po 28 maja wystrzegaj się wyniosłości i lekceważenia, okazywanego przede wszystkim członkom rodziny lub ludziom blisko z tobą związanym. Możesz też poczuć się zniecierpliwiony tym, że ktoś za wolno, według ciebie, działa, albo też zbyt mało z siebie daje. Uważaj, by twoje negatywne nastroje nie przeniosły się na rodzinę, bo możesz wówczas przeżyć prawdziwie trudne chwile. Nie działaj zbyt szybko i nie zaczynaj od nowa. Postaraj się raczej dokonać niezbędnych korekt w tym, czym już od jakiegoś czasu się zajmujesz, a co teraz będize wymagać pewnych zmian. Dobry czas na decyzje - od 4 do 6 czerwca.


Twoje szczęśliwe liczby: 3, 7, 16, 21, 30, 32

do góry

21 kwietnia - 20 maja

Byki prawdopodobnie będą musiały intensywnie zająć się swoimi sprawami zawodowymi i finansowymi, które mogą wymagać jakiejś interwencji. Bardzo przyda ci się teraz umiejętność komunikowania się z innymi - rozumienia drugiej strony i odpowiadania na pytania. Im lepiej i sprawniej będziesz zdobywał i udzielał informacji, tym większe masz szanse na zrobienie na innych dobrego wrażenia, a to ci się teraz bardzo przyda. Być może osiągniesz teraz jakieś korzyści z wrodzonej elegancji, wdzięku czy sympatycznego sposobu bycia. Być może uda ci się wdziękiem podbić serce jakiejś ciekawej osoby? W każdym razie nawet najbardziej leniwe i ospałe Byki (co nie zdarza się wśród przedstawicieli tego znaku tak rzadko) po 28 maja ruszą do działania. Być może impulsem będą sprawy zawodowe, być może sercowe, ale postaraj się dać z siebie wszystko. Mars pomoże ci w energicznym działaniu i w podbojach, ale nie zapominaj nigdy o manierach i o tym, że dobre pierwsze wrażenie to połowa sukcesu. Wenus będzie cię teraz skłaniać do bywania w towarzystwie, otaczania się miłymi ludźmi i ogólnie miłego spędzania czasu - od czasu do czasu każdemu należy się trochę relaksu i rozrywki. W związku będzie teraz procentować twoje nastawienie "prodomowe" i dbałość o sprawy i dobre samopoczucie rodziny. 


Twoje szczęśliwe liczby: 4, 8, 34, 37, 40, 41

do góry

21 maja - 21 czerwca

Dobry okres, by pokazać swoje możliwości i rozpocząć realizację nowych spraw, które w przyszłości będą procentować. Zarówno Słońce, jak i Merkury - władca Bliźniąt - przechodzący przez twój znak będą wzmagać twoje możliwości intelektualne i stwarzać okazje do dalszego rozwoju, które nie powinny nigdy zostać zaprzepaszczone. Najlepiej byłoby iść teraz za intuicją i robić to, co nam dusza dyktuje, ale oczywiście nie zawsze będziemy mieć na to czas i możliwości. W każdym razie nie wykręcaj się teraz, jeśli na horyzoncie rysuje się możliwość poznania nowego, interesującego człowieka, albo spędzenia czasu w ciekawym towarzystwie, albo chociażby dowiedzenia się czegoś nowego, co w przyszłości może mieć dla ciebie spore znaczenie. Być może uda ci się teraz poprawić nieco swoje położenie finansowe, a pomocą będzie ci w tym coś - lub ktoś - kogo darzysz sympatią czy nawet uczuciem, a poza tym przyda się odrobina energii i zdecydowania w działaniu. Nie lekceważ teraz w żadnym wypadku rodziny i jeśli nadarzy się okazja, pomóż bez wahania. Poza tym, rodzina może mieć teraz jakiś związek z twoimi sprawami finansowymi, więc przyjazne nastawienie jej członków może być dla ciebie sprawą bardzo ważną. Dbaj teraz o dobrą atmosferę i ich dobre samopoczucie, może ci to bardzo pomóc.

Twoje szczęśliwe liczby: 1, 2, 11, 15, 19, 36

do góry

22 czerwca - 22 lipca

Życie dla większości Raków będzie teraz prawdopodobnie dość przyjemne, zwłaszcza jeśli mają z natury miłe usposobienie. Możliwe miłe wydarzenia, spotkania z sympatycznymi osobami - możliwe też spotkanie z osobą płci przeciwnej, która zrobi na tobie duże wrażenie i stanowić będzie dla ciebie impuls do działania. A impuls do działania może być teraz dla ciebie sprawą rozstrzygającej wagi. Raki nie są zazwyczaj zbytnio energiczne i dobrze się czują we własnym domu i w otoczeniu osób, do których mają zaufanie. Powinny więc teraz dodatkowo zadbać o dobrą atmosferę w domu, bo pomoże im to podjąć właściwą decyzję. Impuls będzie je teraz pchał w kierunku rozpoczynania nowych, ekscytujących spraw, ale najlepiej chyba byłoby skupić się na pracy nad tymi już rozpoczętymi ( a prawdopodobnie wiele spraw będzie teraz wymagać zakończenia, więc i związanej z tym cierpliwości ). Twoi bliscy i znajomi prawdopodobnie będą cię teraz postrzegać jako osobę, w której towarzystwie miło jest spędzać czas. Postaraj się nie podejmować teraz żadnych znaczących, długofalowych decyzji, które miałyby głęboki wpływ na twoje życie. Postaraj się raczej wyciszyć, skupić i rozsądnie zastanowić nad tym, którą sprawą w twoim życiu zająć się najpierw.

Twoje szczęśliwe liczby: 9, 12, 24, 29, 35, 49

do góry

23 lipca - 23 sierpnia

Lwy prawdopodobnie będą teraz przeżywać renesans przyjaźni, zainteresowań i spotykać ciekawych ludzi. Prywatne hobby może ci teraz dać impuls do poznawania nowych ludzi, którzy będą dzielić twoje zainteresowania, a może i poglądy. Jest to dobry czas, by wyjść komuś naprzeciw - może z tego powstać bardzo interesująca przyjaźń. Masz szansę zrobić teraz na innych wrażenie wspaniałego człowieka o szerokich horyzontach - nie zaprzepaść tego. Prawdopodobnie będą ci przychodziły do głowy bardzo interesujące i nowatorskie pomysły, dotyczące różnorodnych dziedzin - zastanów się, może niektóre z nich nadawałyby się do wykorzystania w praktyce? Ale powstrzymaj się lepiej przed forsowaniem swoich poglądów wobec innych, zwłaszcza zaś partnera. Może się teraz okazać, że impulsywność jest twoją słaba stroną i że skłania cię do rozwiązań, które nie są dla ciebie szczęśliwe. Pamiętaj, że w niektórych sytuacjach co nagle, to po diable i postaraj się zwrócić wiekszą uwagę na potrzeby twojej rodziny. Uważaj też, byś nie miał destruktywnego wpływu na atmosferę rodziny. W trudnych sytuacjach użyj swoich zdolności negocjacyjnych i dyplomatycznych, albo po prostu porozmawiaj z kimś spokojnie.

Twoje szczęśliwe liczby: 11, 13, 28, 38, 41, 43

do góry

24 sierpnia - 22 września

Większość Panien może teraz przeżywać ciężkie chwile za sprawą swojego szefa lub też swojego ambitnego nastawienia do życia. Być może, czując, że nadszedł czas radykalnych rozstrzygnięć, będziesz chciał załatwić teraz bardzo wiele spraw, istotnych dla ciebie i decydujących o twojej przyszłości. Prawdopodobnie poczujesz, że nadszedł czas realizowania swoich ambicji i będziesz chciał wiele osiągnąć za jednym zamachem. Wiele będzie teraz zależało od twoich zdolności komunikacyjnych, wytrwałości i giętkości w myśleniu, jak również od twoich kontaktów z otoczeniem. Na pewno może to być okres poważnych rozstrzygnięć i jeśli się postarasz, wiele istotnych spraw uda ci się załatwić. Jeśli jednak ostatnio nieco sobie odpuściłeś i niezbyt chciało ci się pracować, nie licz raczej na to, że uda ci się przeskoczyć nieprzepracowane problemy. Możesz również wiele osiągnąć, wykorzystując przy kontaktach z ludźmi swój wrodzony wdzięk i umiejętność stwarzania miłej atmosfery. Być może impuls będzie cię pchał w kierunku rozwijania swojego hobby czy też prób korzystania z czyjejś protekcji, i jeśli tylko uda ci się zręcznie to załatwić, może to być sposób bardzo efektywny. Postaw teraz na przyjaciół i ich rady, mogą wskazać ci dobrą drogę. Zadbaj też o kontakty z ludźmi, z którymi łączą cię wspólne zainteresowania czy światopogląd.


Twoje szczęśliwe liczby: 8, 14, 20, 30, 38, 47

do góry

23 września - 23 października

Wagi mogą teraz czuć się nieco zagubione i mieć ambiwalentne uczucia wobec świata. Z jednej strony dobry aspekt Słońca do ich znaku będzie im przynosił dobre (na ogół) samopoczucie i nowe możliwości ( i że na ogół wszystko powinno iść jak po maśle), z drugiej - negatywny aspekt Wenus i Marsa będzie sprawiał, że szanse trudno będzie wykorzystać, a nawet najlżejsze drobiazgi mogą urastać do wielkości poważnych problemów. Uważaj na poczucie irytacji i napięcie - jeśli czegoś z tym nie zrobisz, może się to w negatywny sposób odbić na twoim zdrowiu. Wenus w trudnym aspekcie może sprawiać, że trudniej niż zazwyczaj będzie ci radzić sobie z ludźmi, a niektóre związki mogą nagle zacząć się wyjątkowo komplikować. Nie powinieneś teraz postępować impulsywnie i w sposób nieprzemyślany, bo może się to negatywnie odbić na twoich przyszłych sprawach. Uważaj też, by ambicja nie zawiodła cię teraz w takie sprawy, z których trudno będzie się wycofać bez utraty prestiżu. W każdym razie na pewno wiele będzie zależało od twojego wyczucia sytuacji i zdolności dyplomatycznego radzenia sobie z ludźmi. W każdym razie, jeśli będziesz teraz posługiwał się swoim osobistym urokiem dla osiągnięcia np. lepszego stanowiska, możesz bardzo wiele zyskać albo wszystko stracić. "Wybór należy do ciebie". 

Twoje szczęśliwe liczby: 22, 37, 38, 40, 44, 46
do góry

24 października - 22 listopada

Skorpiony mogą teraz przeżywać określone problemy finansowe, których nie powinny lekceważyć, ale powinny jak najszybciej się za nie zabrać. Dobrze byłoby też nie tylko działać w tej sprawie, ale też nieco pomyśleć, a może nawet zaplanować co nieco wcześniej. Możesz mieć teraz zwiększone tendencje do manipulowania innymi czy też chęć, by załatwić jakąś ważną dla ciebie sprawę za pomocą kogoś innego. Bądź ostrożny, jeśli chodzi o wywieranie nacisku na rodzinę czy bliskiie osoby, może im się to nie spodobać. Jeśli będziesz miał ochotę sprawdzić, na ile możesz sobie pozwolić w kontaktach z ludźmi - jak daleko sięga twoja władza - pomyśl, że w efekcie może powstać sytuacja niezbyt przyjemna, zwłaszcza dla ciebie. Postaraj się skupić teraz uwagę na sobie, przyjrzeć się niektórym cechom swojej osobowości i zastanowić się, czy niektóre z nich nie nadają się już do wymiany. Masz teraz szansę przeżyć głęboką wewnętrzną przemianę i spróbuj z niej skorzystać, jeśli chcesz, by twoje życie było bardziej udane. Impuls będzie cię teraz pchał do działania, a Mars w dobrym aspekcie będzie sprawiał, że energia i zapał do pracy nie będzie cię na ogół opuszczać. Dużo przyjemności może ci sprawić spotkanie z obcokrajowcem, a może wyjazd za granicę? Jest to dobry czas na uczenie się, dowiadywanie nowych rzeczy o świecie, uzyskiwanie zrozumienia dla głębszych spraw.

Twoje szczęśliwe liczby: 4, 9, 13, 18, 26, 49

do góry

23 listopada - 21 grudnia

Strzelce w najbliższym czasie mogą przeżywać okres nieco ambiwalentnych uczuć i problemów finansowych (albo wręcz przeciwnie, wyjątkowej prosperity w tej dziedzinie - to zależy w dużej mierze od tego, czy masz szczęście, czy nie bardzo). Ważne dla Strzelców mogą być teraz związki - nie tylko emocjonalne czy partnerskie, również finansowe czy polegające na współpracy w jakiejś dziedzinie. W każdym razie od twojej umiejętności postępowania z ludźmi będą teraz zależały twoje sukcesy. Przy okazji sprawdzisz się na okoliczność sprawnej komunikacji i przekazywania tego, co mówisz, w sposób jasny i zrozumiały (oraz, oczywiście, na okoliczność rozumienia innych i umiejętności wysłuchiwania racji drugiej strony). Rezultaty mogą być niezmiernie ciekawe i pouczające. W każdym razie, jeśli nawet teraz coś ci nie wyjdzie, być może będziesz mieć szansę to poprawić. W każdym razie, jeśli nie zrażasz ludzi do siebie i potrafisz zachować się w towarzystwie tak, by nie robić na nikim złego wrażenia, nie powinieneś mieć w tym czasie większych problemów finansowych (chyba, że masz ochotę na zbyt dużą sumę jak na twoje możliwości). Masz teraz szansę poprawić nieco swoje finanse, ale lepiej, żeby to nie było kosztem rodziny czy najbliższego otoczenia. Dobry okres - 26 do 28 maja.

Twoje szczęśliwe liczby: 3, 8, 16, 25, 33, 42

do góry

22 grudnia - 20 stycznia

Może się okazać, że na biedne Koziorożce spadła masa pracy do wykonania, i to w dodatku takiej, przy której trzeba się będzie całkowicie skupić i dać z siebie wszystko. Prawdopodobnie też trzeba będzie wziąć się za to sposobem i główkowaniem, a nie siłą, bo to niewiele da. Być może trzeba będzie pewne rzeczy zaplanować, a potem konsekwetnie realizować zamiary. Ważne w tym czasie mogą okazać się dwie sprawy: higiena psychiczna i fizyczna oraz umiejętność sprawnej i precyzyjnej pracy, tak, by nie trzeba było tracić czasu na poprawianie błędów. Uwaga na zdrowie - niepotrzebne napięcia mogą spowodować teraz prawdziwe kłopoty zdrowotne, których w przyszłości ciężko będzie się pozbyć. Dlatego najlepiej nie unikać w tym czasie wizyt u lekarza i stosować się do jego zaleceń. Bardzo dobrze zrobi ci też dużo ruchu na świeżym powietrzu i odpowiednia, dostosowana do twojego trybu życia dieta. Poza tym impuls będzie cię prawdopodobnie pchał, by zadbać nieco o sprawy partnerskie i - być może - także rodzinne. Związek będzie teraz dla ciebie bardzo istotny, dołóż więc wszelkich starań, by wszystko w nim grało, zwłaszcza, jeśli chodzi o ciebie. Doceń rolę harmonii i odpowiedniej atmosfery dla dobrego samopoczucia, swojego i innych.

Twoje szczęśliwe liczby: 2, 4, 6, 10, 21, 22

do góry

21 stycznia - 19 lutego

Wspierający tranzyt Słońca i Merkurego sprawi, że staniesz przed wieloma ułatwieniami w życiu i prawdopodobnie przed wieloma szansami, choć na razie jeszcze możesz nie zdawać sobie z tego sprawy. Jest to czas dla osobistego rozwoju, pokazania się innym, relaksu, dobrej zabawy i realizacji swoich pragnień, marzeń, cichych ambicji. W każdym razie teraz masz szanse wiele osiągnąć po prostu na drodze szczerości i spontaniczności, podążania własną ścieżką. Twoje procesy myślowe powinny przebiegać teraz bez zakłóceń, co na pewno dla ewentualnego powodzenia nie będzie bez znaczenia. Na ogół otoczenie będzie ci teraz pomagać i wspierać, postaraj się więc zrobić tyle, ile to tylko możliwe, tym bardziej, żę będziesz mieć teraz prawdziwe zacięcie do pracy. Powinieneś jednak być ostrożny, czujny i zwracać uwagę na to, by twoja praca teraz była efektywna - starać się nie popełniać błędów i nie marnować czasu na robienie dwa razy tej samej rzeczy. Potraktuj teraz bardzo poważnie to, co robisz - efekty twojej pracy,dokonanej teraz, dobre czy złe, mogą przetrwać bardzo długo i albo stać się podwalinami twojego sukcesu, albo zaciążyć ci w pewnym momencie jak kula u nogi, której nie sposób się pozbyć. Dobry czas na podejmowanie decyzji - od 30 maja do 1 czerwca.

Twoje szczęśliwe liczby: 7, 14, 18, 23, 45, 48

do góry

20 lutego - 20 marca

W najbliższym czasie Ryby mogą przeżywać okres pewnego napięcia i pewnie spadną im na głowę jakieś nowe obowiązki, dokładając stresów i tak już skołatanym niektórym Rybkom. Pewnie pojawi się teraz w twoim życiu sporo zamieszania, z którym trzeba się będzie jakoś uporać i uporządkować to i owo, a niektóre sytuacje zupełnie inaczej rozwiązać niż dotychczas. Może się też zdarzyć, że rodzina nagle ogłosi zapotrzebowanie na twoje towarzystwo i trzeba będzie coś dla niiej załatwić, ale jeśli podejdziesz do tego bez poważniejszych napięć, sprawa powinna być bardzo prosta. Być może też zatęsknisz nagle do powrotu do domu, "lat dzieciństwa", i nie będzie można tego pragnienia zrealizować, już to z braku czasu, już to dlatego, że zmieniły się okoliczności twojego życia. W każdym razie jakiś rodzaj "powrotu do domu" jest ci sądzony, ale jeśli podejdziesz do tego uczciwie, to nawet trudne przejścia będą mogły dać ci energię na przyszłość. Z drugiej strony impuls będzie cię pchać w kierunku zabawy i jeśli tylko nie będzie to przysłowiowe igranie z ogniem, pozwól sobie na relaks i rozrywkę. Bądź sympatyczny dla innych, a zobaczysz, jaką sympatią potrafią ci odpłacić. Dbaj teraz o dobrą atmosferę w otoczeniu - zobaczysz, jak to dobrze robi na samopoczucie. Dobry okres - od 2 do 4 czerwca. 

Twoje szczęśliwe liczby: 5, 9, 14, 20, 30, 33

do góry

 

Programy

Eureka Systems

Program partnerski

Multilotek 2.0-
Multisyst 1.0
Eurestat 1.0
Duży Lotek 1.3
Dużysyst
Express Lotek
Totalizator  Piłkarski  Blokowy
Totalizator  Piłkarski
Sort Group Mail
Numerek

Trendy   

Eurestat  2.0 

Dużystat  1.0  

Pakiety od 99zł
Cennik
Dema

Specjalne programy

Duży Lotek na 500,000     zakładów  

Multilotek na 10,000   zakładów

Pomocne programy SGM
Najlepszy program do obróbki,  importu bazy danych e-maili i wysyłki grupowych wiadomości  GRATIS!

 Systemy na    

Oferujemy Wam płytę CD-ROM  z systemami. Na tej  płycie znajdziesz kilkaset  systemów do  gry w Dużego,  Multi , Expres Lotka, Numerka, oraz Toto Ligę.
Cena  2
9+ 9 zł kosztów przesyłki.

 Systemy  i gwarancje na zamówienie
  więcej...
Statystyki
Chcesz mieć, najlepszą statystykę w Polsce? Ponad 44 różnorodnych statystyk więcej...
Reklama

[Allegro.pl - największy serwis aukcyjny w Polsce]

Księga gości

Reklama


Miejsce na Twoją
reklamę
>>>


 

 
 
Charakter prawny  informacji zawartych w serwisie Lotto.
(C)1996-2004 EurekaSystems&Victoria Systems - Wszelkie prawa zastrzeżone! Kontakt: : lotto.portal@interia.pl