W  CIĄGU  9  LAT   ZAUFAŁO  NAM  PONAD  860000   OSÓB W  CAŁEJ  POLSCE!

1b.jpg (6210 bytes)English versionGermany version polonezia.jpg (3805 bytes)

Witamy Państwa bardzo serdecznie na pierwszej w Polsce stronie istniejącej od 1996r,  poświęconej  tematyce  gier liczbowych i sportowych !Eureka Systems powstała w 29 lutego 1996r. W chwili obecnej może poszczycić się dużymi osiągnięciami w zakresie oprogramowania do gier liczbowych i sportowych. 
Staliśmy się bowiem liderem na polskim rynku. Jesteśmy najwiekszym  i doświadczonym producentem  oraz dystrybutorem programów do gier liczbowych i sportowych w Polsce.  
Jeszcze w 1996 sprzedano około  4000 programów!
W Polsce sprzedano do tej pory ponad 20000 programów!!!
A zagranicą ponad 3000 programów!
 Sprzedaliśmy  największą  ilość programów  w  branży!

Nasze wygrane
15000zł!!  35000zł!!
wygrana2.gif (52539 bytes)  WYGRANA 2REZ12

Z przyjemnością informujemy Państwa, że  nasze programy są również dostępne na rynku Północnej Ameryki, i  rynku niemieckim. Świadczy to oczywiście o wysokiej klasie i popularności naszych produktów. Jesteśmy jedną z mało firm w Polsce produkujących i wysyłających swoje oprogramowanie na rynek zachodni. Cieszymy się, że możemy Państwu oferować tak znakomite produkty i zapewniamy, że nadal będziemy dbać zarówno o naszą stałą polską klientelę jak i o nowych zagranicznych klientów.

Stworzyliśmy  już   ponad 15 programów obsługujących wszystkie rodzaje gier!

Jako pierwsi opracowaliśmy programy pod DOS do Multi lotka i Totalizatora Piłkarskiego. Również jako pierwsi wprowadziliśmy programy pod Windows do Express lotka ,Multi lotka, Totalizatora Piłkarskiego i Dużego Lotka.
Na największych, komputerowych targach świata -
CeBIT'98 w Hanowerze  firma Eureka Systems jako jedyna polska firma zaprezentowała swoje oprogramowanie do gier liczbowych i sportowych. Jako jeden z niewielu polskich wystawców prezentowała  właśnie i co najważniejsze 
NA ŚWIATOWYM POZIOMIE OPROGRAMOWANIE! 
 
Odbyła się premiera programu 1x2 (Totalizator Piłkarski) w wersji niemiecko i anglojęzycznej oraz pokaz pozostałych programów KENO (Multi lotek), 6/49 (Duży lotek) także w zachodnich wersjach językowych.
Programy te spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem na rynku, świadczy o tym nie tylko zainteresowanie ze strony klientów ale także ze strony profesjonalnych czasopism komputerowych.
 Czasopisma takie jak: “PC KURIER”, “CHIP”, “PC WORLD KOMPUTER”, “PC MAGAZINE PO POLSKU” czy “ENTER”  drukują  pochlebne artykuły dotyczące naszych oprogramowań.
W “Gazecie Wyborczej” pracują specjaliści znający doskonale specyfikę rynku oprogramowania gier liczbowych, którzy bardzo wysoko ocenili użyteczność i poziom naszych produktów. 
 Współpracujemy z wiodącą na polskim rynku Agencja Wydawniczo-Reklamowa VICTORIA”, która wydała ponad 800 000 książek i poradników z systemami  gwarancjami oraz statystykami  do Multi , Dużego Lotka  i  Totalizatora Piłkarskiego  oraz  inne  zrobione na bazie naszych programów i sprzedawane w ponad  4000 punktach Totolotka w całej Polsce.
Współpracujemy z takimi firmami jak Totolotek, Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
Jedyne nasze systemy  były drukowane  w milionach egzemplarzach w oficialnym czasopismie Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. - " TOTO SPORT" po uprzednim sprawdzaniu sysytemów i gwarancji przez specjalistów totolotka.
Produkty naszej firmy są adresowane do osób lubiących emocje połączone z odrobina ryzyka. Ryzykiem jest tu kwota około 70$ miesięcznie jakie według pisma LOTTERY WORLD wydaje przeciętny mieszkaniec Ziemi na gry losowe. Emocje - to możliwość “zgarniecia” wygranej pierwszego stopnia. Trzeba tu dodać, ze w samej Europie gra ok. 20% ludności, co daje 20 milionów potencjalnych “szczęśliwców”.


Nazwa „systemy preferencyjne” jest nazwą zastrzeżoną
przez firmę EUREKA SYSTEMS od 1997r.  numer patentowy 180701

patent1.jpg (344809 bytes)       patent3.jpg (522696 bytes)

http://importkombiexport.com/

https://ultimas-tendencias.com


Zachęcamy wszystkich Państwa do zwiedzenia naszej witryny i ściągnięcia wersji
demo  naszych programów.

 TYLKO NASZE PRODUKTY  W BRANŻY SĄ SPRZEDAWANE  NA WSZYSTKICH KONTYNENTACH  
OD NAS KUPISZ PROGRAM NA ŚWIATOWYM POZIOMIE!

 dl pudlo.JPG (83322 bytes)
PUDLO ZB TYL.JPG (141802 bytes)

 
Szukaj w sieci Szukaj w witrynie

http://www.ferreiracafe.net.br
http://cafeferreira.biz/

  © Copyright 1996 Eureka Systems, all rights reserved

Wyniki Cennik Główna

Programy 

Dema Zamów Kontakt