Wyniki Cennik Główna

Programy 

Dema Zamów Kontakt


Nagrody i wyróżnienia zdobyte przez  nasze programy  na arenie  polskiej i międzynarodowej:

Luty 2004   Onet.pl  ocena 5/5      

DużyStat 1.0
PROGRAM   STATYSTYCZNY  DO  DUŻEGOLOTKA

 Wersja demo

Program DużyStat udostępnia szereg wyliczeń statystycznych, takich jak określanie częstotliwości pojawiania się liczb lub ich kombinacji (par, trójek czwórek, piątek.).
Każde wyliczenie przeprowadzane jest w ściśle określonym zakresie - może to być kilka dni, miesiąc, rok, całość losowań, od zmiany maszyny do dzisiaj, lub jakikolwiek inny wybrany okres. Zakres zadajemy w polach Zakres od i Zakres do w głównym okienku programu.
Po ustaleniu interesującego nas zakresu możemy przeprowadzać w jego obrębie dowolne wyliczenia - służą do tego przyciski znajdujące się po prawej stronie głównego okienka. Otwarte wyliczenia pokazywane są w centralnej części głównego okienka.

Obsługę bazy danych (przeglądanie, dopisywanie wyników) otwieramy przyciskiem Baza losowań znajdującym się na dolnej listwie głównego okienka.

Jak grać, żeby wygrywać?

    Nie ma uniwersalnych sposobów. Każdy gracz musi sam zdecydować, jakiego systemy używać. Każdy system wymaga wybrania określonej grupy liczb, które będą się w nim pojawiały.
    Jak znaleźć takie liczby? Należy używać poprawnej statystyki. Można wykorzystać bazę danych poprzednich losowań. Na jej podstawie program
DużyStat potrafi obliczyć częstotliwość występowania poszczególnych liczb, oraz ich układów: par, trójek, czwórek, piątek. Na tym jednak możliwości programu się nie kończą: potrafi on wskazywać, kiedy dana liczba (bądź układ) pojawił się po raz ostatni, jakie przedziały liczb padały najczęściej w danym losowaniu, oraz - jakie liczby w losowaniu powtarzają się z poprzedniego. Wszystkie statystyki można prowadzić w sposób ciągły, w zadanym zakresie, bądź tylko dla określonych dni tygodnia.

     Przykład: chcesz wiedzieć, jaka czwórka liczb powtarzała się najczęściej we wtorki, od stycznia do marca 1997 roku, oraz ile tygodni średnio dzieliło każde powtórzenie? Z pomocą programu DużyStat możesz to zrobić! (Odpowiedź: 7, 31, 37, 62 i 48, 62, 71, 80 - po cztery razy, średni odstęp pierwszej czwórki - 4,33 tygodnia; drugiej - 4,67).

Najbardziej podstawową funkcją jest określanie częstotliwości występowania poszczególnych liczb. Dodatkowo możemy zażądać wskazania, w jakie dni konkretnie padały te liczby, oraz jakie były między nimi odstępy. Otrzymujemy wówczas także cenne informacje statystyczne: średni odstęp między wystąpieniami, największą przerwę, ostatni odstęp (ile losowań upłynęło od ostatniego wystąpienia liczby), oraz “wskaźniki prawdopodobieństwa”, oparte na ilorazie bądź różnicy ostatniego i średniego odstępu. Powstały arkusz danych możemy następnie sortować według dowolnego z wyliczonych parametrów, zarówno rosnąco, jak i malejąco.

Oprócz pojedynczych liczb obróbce można poddać również ich kombinacje - pary, trójki, czwórki i piątki. Tak samo możemy znajdować daty i odstępy poszczególnych wystąpień, odczytywać “wskaźniki prawdopodobieństwa”, oraz sortować wyniki w dowolny sposób. Co więcej, możemy zażądać uwzględniania tylko takich kombinacji, które zawierają podane przez nas liczby (bądź przynajmniej jedną z nich). W ten sposób możemy na przykład dowiedzieć się, z jaką liczbą najczęściej występuje trójka 2, 9, 43 - żądamy znalezienia najczęściej występujących czwórek zawierających wszystkie wymienione liczby.

Poza opisanym określaniem częstości poszczególnych liczb i ich kombinacji za pomocą programu Eurestat możemy łatwo znajdować najczęściej występujące liczby parzyste i nieparzyste, liczby występujące w seriach (po kilka razy z rzędu), oraz daty ostatnich wystąpień poszczególnych liczb.

Program DużyStat  wyposażony jest w przyjazny interfejs użytkownika połączony z wyczerpującym systemem pomocy. Służyć może zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom, zarówno tym, którzy chcą maksymalizować swoje szanse przy wysyłaniu nie więcej niż kilku kuponów jak i tym, którzy grają dużymi, wyrafinowanymi systemami (ci ostatni zechcą zapewne skorzystać z innego programu firmy Eureka, DużySyst przeznaczonego do tworzenia systemów w oparciu o wybrane liczby).

MOŻLIWOŚĆ WYDRUKU WSZYSTKICH MODUŁÓW : TEKSTY ,STATYSTYKI

REWELACJA: WSZYSTKIE STATYSTYKI I TESTY MOGĄ BYĆ
PROWADZONE W POSZCZEGÓLNYCH DNIACH TYGODNIA

UWAGA!!! SUPER STATYSTYKA
    A) NAJWAŻNIEJSZY ELEMENT TO WPROWADZANIE
DZIENNEJ STATYSTYKI!!
    B) WSZYSTKIE STATYSTYKI DZIAŁAJĄ W TRYBIE DZIENNYM
I TYGODNIOWYM

    C) DZIENNA STATYSTYKA
        1) NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE LICZBY
        2) NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE PARY
        3) NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE TRÓJKI
        4) NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE CZWÓRKI
        5) NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE PIĄTKI
        6) OSTATNIE  WYSTĄPIENIE LICZB
    D) TYGODNIOWA    STATYSTYKA
        1) NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE LICZBY
        2) NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE PARY
        3) NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE TRÓJKI
        4) NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE CZWÓRKI
        5) NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE PIĄTKI
        6) OSTATNIE  WYSTĄPIENIE LICZB
     E) Baza danych od 1957 rok.Cyfra ,powtarzająca  się  z poprzedniego losowania, oznaczona  jest gwiazdką.

   Baza danych umożliwia przechowywanie liczb z kolejnych losowań. Zalety z cyfrowej archiwizacji danych są olbrzymie:- natychmiastowy dostęp; - pełna obróbka cyfrowa: możliwość tworzenia najprzeróżniejszych raportów, wykresów statystycznych, obliczeń itp.; Zalecane jest systematyczne uaktualnianie bazy danych, gdyż program w kolejnych wersjach będzie udostępniał szereg funkcji korzystających z bazy
   W bazie danych przechowywane są wyniki wszystkich kolejnych losowań - to na ich podstawie wyliczane są wszelkie statystyki. Użytkownik kupując program otrzymuje najbardziej aktualną bazę - obejmującą losowania od początku gry (1957r) aż do dnia zakupu (lub wysłania - w przypadku zamówienia telefonicznego). Aby program był przez cały czas funkcjonalny, użytkownik musi dbać o to, by baza danych zawierała zawsze aktualne wyniki. Najświeższa baza danych może być w każdej chwili ściągnięta ze strony internetowej firmy Eureka (http://www.eurevic.com.pl/).
    Oczywiście, każdy może sam wpisywać do bazy nowe wyniki.

    F) SZYBKA PRACA Z KALENDARZEM-WPISYWANIE DATY WYSZUKIWANIE.

    G) Pełna obsługa klientów poprzez Internet - www.eurevic.com.pl.  Możliwość ściągnięcia aktualnych baz z wynikami bezpośrednio do programu - za darmo.

                                     3duzystat.jpg (34640 bytes)        2duzystat.jpg (55032 bytes)        1duzystat.jpg (52977 bytes)        duzystat.jpg (34538 bytes)

Wyniki Cennik Główna

Programy 

Dema Zamów Kontakt